7 powodów, dla których każdy ambitny mężczyzna potrzebuje kobiety sukcesu
Porady

7 powodów, dla których każdy ambitny mężczyzna potrzebuje kobiety sukcesu

7 powodów, dla których każdy ambitny mężczyzna potrzebuje kobiety sukcesu

7 powodów, dla których każdy ambitny mężczyzna potrzebuje kobiety sukcesu
7 powodów, dla których każdy ambitny mężczyzna potrzebuje kobiety sukcesu

Czy to prawda, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi mądra kobieta? Jeśli tak, to czy mężczyźni chcą, by ich kobiety pozostały za nimi, czy też wolą mieć je obok, a nawet przed sobą?

Obawy mężczyzn – czy słuszne?

Wielu mężczyzn obawia się silnych i niezależnych kobiet. Dorastając w przekonaniu, że to oni powinni być głową domu, obawiają się kobiet, które bywają skuteczniejsze. Stąd już prosta droga do kłopotów. Gdy jedna ze stron czuje się gorsza, ponieważ druga osiąga sukces, zaczynają się problemy w związku. Tymczasem zamiast złego samopoczucia z powodu osiągnięć partnera lub partnerki, lepiej jest wzajemnie się wspierać, zachęcać, motywować i doceniać fakt, że los obdarzył nas taką osobą. Kobieta sukcesu jest dla swojego mężczyzny nie tylko świetną partnerką, ale i mentorką. Oto 7 powodów, dla których każdy ambitny mężczyzna potrzebuje kobiety sukcesu.

Wspiera go w marzeniach.

Niezależna i napędzana karierą kobieta rozumie człowieka, który również ma ambitne cele życiowe.

Wie jak to jest, kiedy pragnie się przeżywać, robić i doświadczać więcej, być bardziej i w końcu mieć więcej. Taka kobieta będzie wspierać swojego mężczyznę, bo rozumie, że wysiłek i poświęcenie są konieczne, aby zrealizować wartościowe cele. Jest z nim, aby dodać mu słowa otuchy i wparcia, gdy tego potrzebuje.

Jest jego mentorką.

Dlatego, że jest ambitna, odnosi sukcesy i rozumie co jest potrzebne, by dotrzeć do celu, będzie dla swojego mężczyzny idealnym człowiekiem do dzielenia się swoimi pomysłami i uzyskiwania cennych informacji zwrotnych. Będzie jego mentorką – osobą, która może zaproponować inne spojrzenie i wskazać ciekawe rozwiązania, nowe sposoby realizacji projektu. Skoro sama chce więcej dla siebie, będzie też zachęcać mężczyznę do stawiania sobie ambitnych celów i pomagać mu w każdy możliwy sposób.

Razem osiągają więcej.

Łącząc swoje zasoby, razem będą mieli więcej wszystkiego. Więcej podróży, wakacji, pieniędzy, ładniejsze domy, lepsze szkoły i samochody. Ona nie tylko będzie jego życiowym partnerem. Będzie też przyjacielem i partnerem biznesowym. Kimś wyjątkowym, z kim można dzielić się tymi szczególnymi chwilami, wspólnie je przeżywać i doceniać.

Każdy ambitny mężczyzna potrzebuje kobiety sukcesu – Inspiruje go.

Będąc z kobietą sukcesu mężczyzna zawsze ma obok kogoś, z kim może przeprowadzić wartościową i znaczącą rozmowę. Nie tylko o bieżących wydarzeniach, ale i przedsięwzięciu biznesowym, które aktualnie rozważa. Dzięki temu unika jednego z głównych powodów rozpadu związku, bo przecież poza seksem nie ma w nim już nic, co mogłoby ich łączyć, czym mogliby się dzielić. To jest to, co (poza jej fizycznem pięknem) sprawia, że stają się naprawdę zaangażowani. Kobieta, która dobrze siebie reprezentuje, reprezentuje też dobrze swojego mężczyznę – czy to wybierając się razem na mecz, czy to idąc na eleganckie spotkanie biznesowe.

Kobieta sukcesu jest opiniotwórcza i potrafi trwać przy tym, w co sama wierzy. Jej mężczyzna kocha w niej to, że nie boi się mówić swoim własnym głosem.

Nie potrzebuje nikogo, by określić samą siebie.

Skuteczne i niezależne kobiety nie potrzebują i nie chcą mężczyzny do określenia, kim są jako osoby. Chcą mężczyzny, który gotów jest je wspierać i stać po ich stronie, nie zaś określać kim są. Nie są zależne od mężczyzn, ponieważ mają swoje własne życie i są zbyt zajęte prowadzeniem go na własnych warunkach.
Wydaje się, że wielu mężczyzn chce mieć kobietę, która jest uległa, kogoś całkowicie od nich zależnego, kto poczeka na informację, jak i kiedy coś zrobić. Gdy mężczyźni ci spotykają silną i niezależną kobietę sukcesu, nie pasującą do tej „kategorii”, bywają przestraszeni.

Z pasją pracuje nad związkiem i zależy jej, by się udało.

Sukces nie zdarza się przez przypadek. Aby odnieść sukces (niezależnie od tego w jakiej dziedzinie życia) trzeba rozwijać w sobie dyscyplinę i niektóre nawyki. Dyscyplinę i wszystkie dobre nawyki, które ona nabyła, wnosi też do związku. Kobieta ta będzie ciężko pracować nad utrzymaniem żywej i wartościowej relacji.
Jest zaangażowana, oddana i lojalna – jednak to ona decyduje i dokładnie wie, czego chce.

Motywuje do zrobienia kroku na przód.

Nikt tak naprawdę nie chce mężczyzny, który zawsze jest „na tak” lub kobiety zawsze „na tak”. Osoba, która ma swoje własne zdanie i potrafi samodzielnie podejmować decyzje jest o wiele bardziej interesująca, by wokół niej przebywać. Kobieta z „osobowością” jest zdecydowanie atrakcyjniejsza.

Ambitna, niezależna partnerka angażuje i mobilizuje mężczyznę na wiele sposobów. Kiedy wzrasta jako osoba, staje się coraz skuteczniejsza w swoich działaniach, kopie jego ego i tym samym motywuje go do bycia tak samo wydajnym i skutecznym (jeśli nie bardziej) jak ona.

Niezależna kobieta sukcesu dodaje mężczyźnie energii, inspiruje go, motywuje, pozytywnie wpływając na rozwój partnera w różnych sferach życia i jakość ich związku.

 

Kredyt w działalności gospodarczej – zło konieczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *