Jak zadzwonić z lotniska Chopin za darmo
Technologie

Jak zadzwonić z lotniska Chopin za darmo

Jak zadzwonić z lotniska Chopin za darmo

Na lotnisku Chopin w Warszawie od niedawna zostały zainstalowane darmowe automaty telefoniczne, z których można zadzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe na terenie całej Polski! Gdzie się one znajdują? Zapraszam do lektury artykułu – Jak zadzwonić z lotniska Chopin za darmo.

Gdzie można znaleźć automaty?

Jak zadzwonić z lotniska Chopin za darmoNowe automaty ustawione są w tzw. strefie zastrzeżonej, czyli za bramkami kontroli bezpieczeństwa:

w strefie Schengen – między bramkami 25/26 i 27/28

w strefie non-Schengen – przy punkcie Transfer Desk PLL LOT.

Automaty umożliwiające bezpłatne połączenia na numery krajowe mają charakterystyczny żółty kolor. Można z nich także w szybki sposób połączyć się ze służbami lotniskowymi. Warto je odnaleźć, ponieważ mogą zapewnić nam wiele korzyści oraz łatwo dostępną pomoc i poczucie bezpieczeństwa.

„Wybierając na telefonie przycisk „A” można bezpośrednio połączyć się z informacją lotniskową, „B” – ze służbą medyczną, „C” – z Komisariatem Policji Portu Lotniczego i „D” ze Służbą Ochrony Lotniska” – poinformowało zarządzające Lotniskiem Chopina Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze. – „Dodatkowo w istniejących infokioskach wprowadziliśmy możliwość bezpośredniego połączenia z informacją lotniskową. Planujemy także ustawienie nowych infokiosków”.

Jak to wykorzystać?

Nie wiem czy Państwo też mają taki problem, ale ja zawsze zapominam zadzwonić do rodziny i przełożonych przed i po wylocie, chociaż o to mnie proszą. Może dzięki tym automatom trochę, jako atrakcja, w końcu moi bliscy oraz współpracownicy, zostaną odpowiednio powiadomieni.

To rozwiązanie może wpłynąć bardzo pozytywnie na komunikacje w biznesie. Często, jako przedsiębiorca musimy komunikować się z zagranicznymi kontrahentami. Czasami nasi klienci są bardzo wyjątkowi. Organizując wyjazd biznesowy dla naszych klientów/współzałożycieli – możemy im zapewnić, że nawet w razie opóźnień lotów, czy komplikacji – jak dolecą, mają z nami kontakt i mogą uzyskać szybką pomoc.

Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie, zarówno dla turystów, jak i pasażerów biznesowych. W razie kradzieży, czy zwykłego gapiostwa, zawsze możemy ostatnie sprawy „dopiąć” przez terminalowy telefon na lotnisku Chopin.

 

Zmiany na YouTube – Nowe Logo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *