Archiwum PTSZ-Korporacja czy własny biznes
Inspiracje Start up

Archiwum PTSZ-Korporacja czy własny biznes

Archiwum PTSZ-Korporacja czy własny biznes

Bardzo wielu młodych ludzi, szukając pracy, natrafia na atrakcyjną korporację. Przed sobą widzi stałe podwyżki, firmowe wyjazdy za granicę, konferencję i stół do billarda na 7 piętrze. Przez lata pną się po drabinkach korporacji narażając swoje zdrowie, najbardziej nerwy. Okazuje się po czasie, że te wszystkie dodatki nie przychodzą w sposób lekki, trzeba na nie solidnie pracować i wykonywać dodatkowe projekty z dnia na dzień. Jedni pracownicy się wypalają, inni przyzwyczajają się do tempa, kosztem życia osobistego. Zapraszam do lektury Archiwum PTSZ-Korporacja czy własny biznes.

Jednak co zrobić kiedy schody korporacji zaczynają nas męczyć? Choć jesteśmy świetnymi pracownikami i dajemy radę się po nich piąć?

Inkubatory Przedsiębiorczości

Archiwum PTSZ-Korporacja czy własny biznesWarto zastanowić się nad tym, czy może nie chcemy stać się własnymi szefami i otworzyć własną firmę. Może w końcu ktoś zrobiłby coś na nasze polecenie, a nie na odwrót. Mogą w tym pomóc inkubatory przedsiębiorczości, również nasz – zaprzyjaźnionej fundacji BIZOON z Legionowa.

Archiwum PTSZ-Korporacja czy własny biznes

Oryginalny artykuł z papierowego wydania „Przedsiębiorcy to styl życia” znajdą Państwo na stronie: https://issuu.com/przedsiebiorcatostylycia/docs/ptsz_nr1/22. Zapraszamy do lektury naszych scyfryzowanych archiwalnych wydań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *