Archiwum PTSZ-Usługi prawne w mikroprzedsiębiorstwie
Porady

Archiwum PTSZ-Usługi prawne w mikroprzedsiębiorstwie

Archiwum PTSZ-Usługi prawne w mikroprzedsiębiorstwie

Wielkie przedsiębiorstwa posiadają w swoich biurach oddzielne działy kadrowe, księgowe, czy prawnicze. Wykonując duże działania, bardzo często zwracają się z prośbą do prawnika, aby ten zobaczył, czy wszystko odbywa się zgodnie z prawem i nie ma tzw. Kruczków. Czy mniejszy przedsiębiorca powinien również naleźć odpowiedniego prawnika i korzystać z jego usług? Zapraszam do lektury artykułu: Archiwum PTSZ-Archiwum PTSZ-Usługi prawne w mikroprzedsiębiorstwieUsługi prawne w mikroprzedsiębiorstwie, który można znaleźć w oryginale na stronie: https://issuu.com/przedsiebiorcatostylycia/docs/ptsz_nr1/4.

Warto zastanowić się, czy pomoc prawnika nam jest w ogóle potrzebna. Jeżeli zatrudniamy pracowników, warto umówić się nawet na jednorazową wizytę w celu skonstruowania odpowiedniej umowy, której warunki będą odpowiadały każdej ze stron. Dopilnowanie tego daje gwarancję zatrudnienia zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy.

Zapraszam do lektury archiwalnego artykułu z papierowej wersji Przedsiębiorcy to styl życia: https://issuu.com/przedsiebiorcatostylycia/docs/ptsz_nr1/4.

 

Archiwum PTSZ-Załóż firmę ale jaką

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *