Składany dron DJM Mavic Pro
Technologie

Jakiego drona wybrać? Składany dron DJM Mavic Pro

Składany dron DJM Mavic Pro

Technologia idzie do przodu, mamy coraz ciekawsze sposoby na sprawienie, aby nasz biznes był widoczny: Facebook, Twitter, YouTube, Kwejk? Wszelki sposób jest dobry. Ludzie zaczęli doceniać piękno, prostotę i sedno sprawy, chcą mieć je podane na srebrnej tacy, cenią swój czas. Przeciętnie filmik oglądany przez osobę „przewijającą” Facebooka jest oglądany MAX 5 sec. Jeżeli się spodoba to statystycznie zajmuję dalszą uwagę widza przez 1 min. Aby utrzymać widza, nawet jeżeli nie jest wstępnie zainteresowany tym co robimy, należy ukłonić się w stronę piękna. Zapraszam do lektury artykułu – Składany dron DJM Mavic Pro.

Pomaga nam w tym technika, wychodzi do nas naprzeciw. Jeszcze rok temu dron był czymś tylko dla wybranych, szalonych zakupoholików z Chin. Teraz jest to narzędzie pożądane właśnie ze względu na piękno ujęć i przekazu. Dron to nie tylko zabawka, to możliwość zainteresowania klientów, przywiązania do marki, bo obecnie na topie są filmy.

Dziś napiszę o kieszonkowej nowości, która drony wprowadza na zupełnie nowy level. Do tego czasu dron był przenoszony albo w wielkiej walizce, albo w dziwnych pudełkach. Zawsze był to dodatkowy wielki bagaż. Teraz drona możemy schować do plecaka wraz z komputerem, tabletem, myszką, wielkim dyskiem. Co się stało na tym rynku?

Składany dron DJM Mavic Pro

Składany dron DJI Mavic Pro – Cechy szczególne

Składany dron DJM Mavic ProKosztuje 5,2 tys złotych. Czy to dużo? Niekoniecznie, ponieważ obraz z niego uzyskany recenzenci porównują do aparatu IPhone ’a 7 – nieźle. Jeżeli planujemy zakup sprzętu do nagrywania dla przedsiębiorstwa, to i tak oscylujemy w takim budżecie. A najważniejsza nowość. Jego ramiona są składane, po zamknięciu go bez żadnego pudełka możemy wrzucić go do plecaka. I nic mu się nie stanie, z wyglądu przypomina duży, przenośny dysk twardy. I można go obsługiwać za pomocą smartfona.

Jest to ogromny krok w stronę wygody obsługi tych urządzeń. To wg mnie najbardziej zaawansowana konstrukcja tego typu dostępna dla przeciętnego zjadacza chleba. Jest to dron praktycznie dla każdego. Dla podróżnika/sportowca, który często podróżuje i chciałby w łatwy sposób nagrać z lotu ptaka wszystkie te ciekawe miejsca (opcja wakacyjnego odpoczynku od biura), a może właśnie służyć do promocji naszej firmy.

Jeżeli dodamy piękne ujęcia z drona i przetrzymamy widza przez pierwsze pare sekund, zostanie praktycznie do końca wideo. I jeżeli nawet nie spodoba mu się sama firma, ale obraz będzie ładny i z ciekawym przesłaniem, prześle go dalej.

Niebezpieczne pliki cookies – Wykorzystywane przez Hakerów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *