Kongres Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych
Aktualności Ogłoszenia

XVIII Kongres Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych

Portal objął wydarzenie patronatem medialnym.

„Zabawą i żartem wypada się przecież posłużyć,

ale podobnie jak snem i innymi rodzajami wypoczynku dopiero wtedy,

kiedy spełnimy to co ważne i poważne.”  – Cyceron

 

Kongres Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów NieruchomościowychSzanowni Uczestnicy XVIII Kongresu Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych, nawiązując do cytatu z Cycerona,

pragniemy aby Wasze uczestnictwo w Kongresie było zarówno ważne i poważne, traktujące o istotnych kwestiach związanych z rynkiem nieruchomości w Polsce jak i odpowiednio przyjemne.

Aby tak się właśnie stało, zapewniliśmy Państwu najwyższej klasy wystąpienia uznanych ekspertów, a wiedza jaką pragniemy przekazać stanowiła podwaliny pod przyszłe dobre i korzystne decyzje.

Pragniemy jednak zadbać również o Państwa komfort i atrakcje pozakongresowe. W programie zaplanowaliśmy występy muzyczne na żywo, zabawy i rozrywkę na najwyższym poziomie. Zadbamy również o Państwa podniebienie, tak byście poznali gościnność mazowieckiej kuchni degustując regionalne specjały. Ufamy, że właśnie połączenie eksperckiej wiedzy i doskonałej zabawy sprawią, że nasz kongres spełni Państwa wszystkie oczekiwania.

18-stka zobowiązuje i wypada nam świętować „pełnoletniość” Kongresu Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych. Serdecznie zapraszamy.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 września 2018 r. w hotelu „Venecia Palace”, ul. Kasztanowa 44, Michałowice-Wieś k. Warszawy. Tematem tegorocznego wydarzenia będzie „Facility management” na polskim rynku nieruchomości.

Głównym celem organizacji corocznych spotkań jest integracja zawodowa zarządców nieruchomości, poszerzanie wiedzy z zakresu zarządzania nieruchomościami a przede wszystkim zapoznanie się z ofertą produktów i usług wspomagających rynek zarządzania nieruchomościami.

Więcej szczegółów na www.18kongres.pfszn.pl

 

Materiał organizatora.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *