Aktualności Okiem Młodych

Młodzi. Przedsiębiorczy! Young Business Warszawa

YOUNG BUSINESS to warsztaty z przedsiębiorczości dla młodzieży, mające na celu zachęcenie do realizacji marzeń i skutecznego dążenia do celu. Inspirujemy opowiadając o doświadczeniach naszych prowadzących. Przedstawiamy różne strony pracy i odpowiadamy na wszystkie pytania! Przez praktyczne podejście uczymy wykorzystania nowoczesnych narzędzi i umożliwiamy spotkanie z ekspertami z najszybciej rozwijających się branż.

Young Business – gdzie i kiedy?

Najbliższe spotkanie odbędzie się 29 marca 2019 r. godz. 14:00-18:00 w Przestrzeń from Facebook, ul. Koszykowa 61 w Warszawie.

Będzie to interaktywny wykład, w którym to uczestnicy zdecydują o jakich aspektach chcą dowiedzieć się najwięcej. Warsztaty odbędą się w klimacie poszukiwań obszaru, gdzie można by zrobić największy biznes czerpiąc z rozwiązań kosmicznych.

Gość specjalny

Spotkanie poprowadzi Piotr Kaczmarek, specjalista w zakresie Systemów Informacji Przestrzennej (GIS), wykorzystywania zobrazowań lotniczych i satelitarnych (EO), systemów nawigacji satelitarnej (GNSS) i innych obszarów technologii kosmicznych. Ma na swoim koncie 10 lat doświadczenia zawodowego m.in. w firmach związanych z polskim sektorem kosmicznym. Uczestniczy w wielu krajowych i międzynarodowych projektach realizowanych dla Europejskiej Agencji Kosmicznej, Komisji Europejskiej czy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Uczestniczy w pracach Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego w Polsce. Od dziecka fascynat i entuzjasta astronomii oraz technologii kosmicznych i satelitarnych.

Materiał organizatora.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Portal “Przedsiębiorca to styl życia” objął wydarzenie patronatem medialnym.

Young Business

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *