Featured Video Play Icon
Inspiracje Wywiady

Przedsiębiorcza i mama – jak to pogodzić? Rozmowa z Joanną Kokoszkiewicz, “mamą w sam raz”.

Jak to jest odkryć w sobie pasję w momencie, gdy jednocześnie stajesz się rodzicem. Gdy Twój dotychczasowy tryb życia zmienia się diametralnie, a Ty wpadasz na szalony pomysł przekwalifikowania się i rozpoczęcia nowej drogi zawodowej? Czy można być spełnioną mamą i realizować się zawodowo bez wyrzutów sumienia?

W ramach cyklu wywiadów pt. “Sercem biznesu są ludzie” rozmawiamy z Joanną Kokoszkiewicz, trenerem umiejętności wychowawczych i coachem mam. Asia jest też autorką książki pt. „Mama w sam raz”, w której koryguje myślenie Polek na temat bycia idealną matką czy żoną. Sama doświadczyła problemów związanych z konfliktem kobiecych ról i postanowiła pójść na swoje, założyć biznes zgodny z rytmem jej serca. Wspieranie ludzi zawsze leżało w jej zainteresowaniach i teraz robi to zawodowo. 

Mama w sam raz

Jeżeli i Ty działasz z pasją w biznesie, umów się na rozmowę.

Nasza rozmówczyni ma różnorodne doświadczenia zawodowe. Pracowała w korporacji, była też nauczycielką, ale czuła, że powinna robić jeszcze coś innego. Szukała pełnej zawodowej satysfakcji, aż do teraz. Obecnie Asia emanuje pasją do pomagania, dzieli się swoim doświadczeniem, podnosi kwalifikacje zawodowe i korzysta z elastycznego trybu pracy, który sama organizuje sobie w ramach prowadzonej działalności. Zachęca inne mamy do wydobywania ich potencjału i motywuje do rozwoju. Trenuje umiejętności wychowawcze, aby dom i rodzina mogła działać sprawniej i każdy jej członek miał swoją przestrzeń do rozwoju.

Asia zaczęła prowadzić biznes w momencie, kiedy już była mamą. Posułuchaj nagrania i poznaj kluczową komeptencję, która okazała się przydatna zarówno w byciu mamą, jak i przedsiębiorcą.

Joanna Kokoszkiewicz przyznaje, że nie jest mamą idealną

Jest po prostu wystarczająco dobra, jest „Mamą w sam raz”.

3 wskazówki dla przedsiębiorczej mamy

Wysłuchaj rozmowy i poznaj 3 wskazówki dla przedsiębiorczej mamy, która chciałaby wejść na rynek, ale nie wie czy podoła.

Coraz więcej kobiet chce świadomie i mądrze wychowywać swoje dzieci.” Jeżeli szukasz inspiracji i porady zapraszamy do wspomnianych w rozmowie grup w mediach społecznościowych:

Mamy w sam raz oraz Nie sama Mama

One thought on “Przedsiębiorcza i mama – jak to pogodzić? Rozmowa z Joanną Kokoszkiewicz, “mamą w sam raz”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *