Featured Video Play Icon
Inspiracje Wywiady

6 lat w nieruchomościach z sukcesem! Wywiad z Eweliną Kuleszą – przedsiębiorczą kobietą zaangażowaną społecznie

Ewelina Kulesza od 6 lat działa w nieruchomościach, a od 5 lat prowadzi biuro pod marką Re/Max – z sukcesami! Wielokrotnie była w pierwszej trójce najlepszych agentów, a jej biuro osiąga świetne wyniki. Jak ona to robi? I z czym wiąże się praca w nieruchomościach? Zapraszamy do obejrzenia nagrania.

W ramach cyklu wywiadów pt. “Sercem biznesu są ludzie” rozmawiamy z Eweliną Kuleszą, właścicielką biura nieruchomości pod marką Re/Max o jej doświadczeniach w przedsiębiorczości.
Wysłuchaj rozmowy i poznaj jej doświadczenia związane z prowadzeniem biznesu, być może zainspirują Cię do prowadzenia własnej firmy. Dowiesz się także dlaczego w twardym biznesie warto angażować się w projekty społeczne.

Specjalistyczna wiedza i umiejętności handlowe kluczem do sukcesu w branży nieruchomości.

Postaw na relacje!

biznes w nieruchomościach

Wypracowanie dobrych relacji z ludźmi przydaje się zarówno w życiu prywatym, jak i w biznesie. Ewelina mówi o tym, że “dobra karma wraca” i chętnie angażuje się w projekty społeczne. Ona po prostu lubi przebywać z ludźmi, słuchać ich i współpracować.

Jeżeli i Ty chcesz spróbować swoich sił, ale nie wiesz jak zacząć działać w nieruchomościach, zapraszamy do kontaktu z naszą rozmówczynią (informacje kontaktowe wyświetlone są w nagraniu pod koniec rozmowy).

3 wskazówki dla początkującego agenta nieruchomości:

  • biznesplan na swoją jednoosobową działalność w obrocie nieruchomościami
  • posiadanie zaplecza finansowego na pierwsze miesiące działalności
  • nawiązywanie relacji i aktywne poszukiwanie nowych kontaktów

Co jeszcze jest istotne w biznesie według Eweliny Kuleszy? Konsekwencja i pomysł na siebie. Jeżeli znasz swój cel i konsekwentnie do niego dążysz, osiągniesz sukces. Tego Wam życzymy!

Zobacz także – Przedsiębiorcza i mama, jak to pogodzić? Wywiad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *