Okulary Snapchat Spectacles
Technologie

Okulary Snapchat Spectacles – Duży krok dla aplikacji

Okulary Snapchat Spectacles

To designerskie przeciwsłoneczne okulary, które w swoim rogu oprawki posiadają wbudowaną kamerę kompatybilną z aplikacją Snapchat. Umożliwia ona nagrywanie filmików, które za pomocą Bluetooth lub Wi-Fi możemy szybko przesłać na smartfon’a i opublikować w aplikacji. Zapraszam do lektury artykułu – Okulary Snapchat Spectacles.

Okulary Snapchat Spectacles

Nagrane widea posiadają kształt okręgu i są o długości 10 sekund. Okrągły obraz jest bardzo intrygujący i może stać się nowym trendem w nagrywaniu filmów. Kolejną pozytywną cechą jest kąt widzenia kamery – 115 stopni.

A teraz najciekawsze. Osoba oglądająca nasze wideo umieszczone w aplikacji Snapchat, przez obracanie urządzenia mobilnego w rękach, może obracać nagrany przez nas obraz! Możemy się spojrzeć w prawo lub w lewo podczas oglądania filmów naszych znajomych.

Kamera w okularach nie rzuca się aż tak bardzo w oczy. Możemy za ich pomocą wyrządzić żart współpracownikom, który parę sekund po, zostanie zamieszczony w Internecie. No właśnie, a co takie okulary wprowadzają w sfery przedsiębiorstw?

Okulary Snapchat Spectacles – A biznes?

Okulary Snapchat SpectaclesWiemy dobrze, że widoczność w mediach społecznościowych firm jest obecnie bardzo ważna, jak nie najważniejsza w dziale promocji. Uatrakcyjniamy stale swoje umiejętności ciekawego przekazu informacji i tego, co robimy w naszej firmie.

Może właśnie reklamowałeś się na Snapchacie i nie wiedziałeś o ich okularach? Nie ma za co J Jest to naprawdę ciekawa alternatywa. Okulary przydadzą nam się podczas wygodnego relacjonowania eventów czy wyjazdów rodzinnych.

Bateria urządzenia starcza na cały dzień użytkowania, a dołączone etui służy, jako powerbank i jest w stanie naładować okulary do czterech razy. Poziom energii urządzenia sprawdza się dotykając jednocześnie obu krawędzi ramek okularów.

Ile kosztują okulary Snapchat Spectacles?

Oficjalna cena okularów Snapchat Spectacles to 129,99 dol. Z jednej strony dużo, z drugiej jednak wystarczy porównać tę cenę do popularnych gadżetów ubieralnych, takich jak opaski fitness wyceniane często na około 150 dolarów.

Pssst. Snap pracuje obecnie nad własnym dronem. Dron mógłby służyć, jako platforma do robienia zdjęć oraz klipów wideo. Jak przez swoje źródła donosi New York Times, nie wiadomo na razie, czy będzie on maszyną typowo konsumencką. Snap pracuje równolegle nad kilkoma projektami i niektóre z nich nie wychodzą poza fazę eksperymentalną.

Archiwum PTSZ-Utracone pliki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *