Aktualności Start up

Szkolenie w Izraelu? Konkurs trwa do 14.02

Pozostało już tylko kilka dni na złożenie wniosku do kolejnej edycji konkursu szkoleniowego dla start-upów (w tym inkubatorów oraz akceleratorów) pt. „V4 Innovators in Israel Training Program”. Działanie jest finansowane z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego, a za jego koordynację i promocję w Polsce odpowiada Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Na zwycięzców czeka bezpłatne dwutygodniowe szkolenie, które odbędzie się w Izraelu w maju 2020 r.

PARP informuje, że konkurs jest skierowany do przedsiębiorców z krajów Grupy Wyszehradzkiej i obszarów takich jak ICT, biotechnologia, ochrona zdrowia, transport, smart mobility, sektor samochodowy, FinTech, cyberbezpieczeństwo, cybernetyka i sztuczna inteligencja. Celem projektu jest wsparcie start-upów w ocenie potencjału rynkowego ich pomysłów, produktów i usług, a także dostarczenie narzędzi pomocnych w prowadzeniu innowacyjnego biznesu.

Wyjazd do Izraela to świetna okazja do przymierzenia swojego pomysłu do szeroko znanego
start-upowego rynku. Uczestnicy poprzedniej pilotażowej edycji szkolenia przyznali, że udało im się nawiązać ciekawe kontakty, a także podpatrzeć jakie nowe usługi mogą wprowadzić w swoich organizacjach

– mówi Monika Fiszer,koordynator projektu w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zwycięzcy konkursu – 24 firmy, po 6 z każdego kraju V4 – będą mieli zapewniony przelot, zakwaterowanie i wyżywienie. 

Więcej informacji: link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *